Fitoinżynieria – tajemnica sukcesu firmy Bionorica

Bionorica opracowuje i wytwarza niezwykle skuteczne leki roślinne najnowszej generacji. Produkty firmy łączą tradycyjną wiedzę z zakresu ziołolecznictwa ze zdobyczami badań naukowych nad roślinami. Bionorica wyznacza międzynarodowe standardy w zakresie metod upraw, izolacji substancji oraz produkcji.

 • Fitoinżynieria to początek
  Od ponad osiemdziesięciu lat badacze z firmy Bionorica zgłębiają tajniki natury. Dzięki temu powstała paleta sprawdzonych i uznanych produktów, do których należą Sinupret®, Bronchipret® lub Canephron® N. Bionorica jest dumna ze swoich korzeni, które miały początek w wizjonerskich badaniach i działaniach jej założyciela, Josefa Poppa.
   
 • Fitoinżynieria to przyszłość
  Tworzenie przyszłości oznacza wykorzystywanie szans. Fitoinżynieria otwiera wiele przyszłych opcji i oznacza wolę oraz umiejętność ich wykorzystania.
   
 • Fitoinżynieria to jakość
  Jakość jest najważniejszą zasadą działań w zakresie badań, produkcji, administracji i zarządzania. Dzień w dzień pracownicy firmy Bionorica stają przed tym wyzwaniem. Dzięki temu firma w każdym momencie gwarantuje zapewnienie najwyższych standardów fitoinżynierii - od nasion do gotowego produktu.
   
 • Fitoinżynieria to badania
  Od początku istnienia firma Bionorica zajmuje się badaniami. Jej sukces w znacznej mierze można przypisać właśnie temu duchowi odkrywcy. Badania stanowią koło napędowe stałych innowacji w drodze ku przyszłości.
   
 • Fitoinżynieria to ruch
  Dla przetrwania w dobie rosnącej konkurencji konieczna jest wysoka doza elastyczności i gotowość do opuszczenia znanych pozycji, aby dążyć ku nowym celom. Fitoinżynieria to most ku przyszłości, która się właśnie zaczyna. Każdego dnia, wraz z każdą czynnością, Bionorica idzie naprzód.
   
 • Fitoinżynieria to otwartość
  Lepsze to często wróg dobrego. Konieczność zorientowania na jakość w koncepcji fitoinżynierii wymaga konsekwentnego wdrażania wszystkich potencjalnych ulepszeń. Wymaga to dużej otwartości, tolerancji oraz wzajemnego szacunku.
   
 • Fitoinżynieria to zrównoważony rozwój
  Wszystkie działania pracowników firmy Bionorica cechuje głęboki szacunek do natury. Od uprawy roślin leczniczych aż po pakowanie leków - każdy proces spełnia wysokie wymagania w zakresie ochrony środowiska i możliwości recyklingu. Więcej informacji dotyczących zrównoważonego rozwoju w firmie Bionorica znajdziesz w rubryce „Zrównoważony rozwój“.