Pierwsze objawy infekcji? Nawracajace infekcje?  – Imupret® *

W każdej fazie przeziębienia: Imupret®*

Często drapanie w gardle, ból gardła lub nieprzerwane wiercenie w nosie są pierwszymi objawami rozpoczynającego się przeziębienia. Należy wówczas szybko działać i wspomóc organizm aktywnie przy zwalczaniu atakujących go wirusów. Jeżeli szybko zaczniemy przyjmować lek Imupret® N, może on poradzić sobie z przeziębieniem już w początkowym stadium. Nawet jeżeli przeziębienie się rozwinie, Imupret® N będzie dobrym środkiem wspomagającym w terapii - może złagodzić jej objawy i skrócić czas trwania.


Imupret®* – skuteczny w każdej fazie przeziębienia dzięki unikalnej kombinacji 7 rodzimych roślin leczniczych

Imupret®* jest skuteczny w każdej fazie przeziębienia i wspomaga organizm w walce z drobnoustrojami chorobotwórczymi. Zawiera on w zawiera w swoim składzie 7 rodzimych roślin leczniczych o uzupełniającym się działaniu: rumianek, prawoślaz, skrzyp, krwawnik, orzech, mniszek lekarski i korę dębu, które pomogą organizmowi w obronie przed atakującymi go wirusami i efektywnym zwalczaniu rozpoczynającej się infekcji dróg oddechowych. Skrzyp, prawoślaz, mniszek lekarski i rumianek pobudzają aktywność naturalnych limfocytów. Limfocyty zapewniają obronę organizmu przed wirusami, rozpoznając komórki zainfekowane wirusem i eliminując je. Specjalne substancje czynne zawarte w korze dębu, zielu krwawnika, korzeniu prawoślazu i liściach orzecha hamują namnażanie się wirusów.
Dzięki bardzo dobrej tolerancji krople Imupret® N mogą być stosowane już u dzieci od 2 roku życia, a tabletki drażowane Imupret® N u dzieci od 6 lat.

Imupret®*

 

  • działa w każdej fazie przeziębienia
  • wspomaga organizm w walce z infekcją
  • łagodzi objawy infekcji

Dzięki skuteczności unikalnej kombinacji 7 rodzimych roślin leczniczych Imupret® N zwalcza infekcję dróg oddechowych już w początkowej fazie i łagodzi jej objawy przy użyciu naturalnych metod.

Formy farmaceutyczne:
Imupret ® N krople 100 ml
Imupret ® tabletki drażowane 50 sztuk                                                                                                                                                                            

*dotyczy Imupret N krople oraz Imupret tabletki drażowane